Išgyvenimo Įrankių Komplektai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Gerber - BEAR GRYLLS - Basic Kit išgyvenimo įrankių komplektas
  Tai pirmos pagalbos (išgyvenimo) rinkinys privalomas turėti savo kuprinėse visiems keliautojams. Jis turi viską, ko reikia išgyventi net ir pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Jį sudaro: neperšlampamas krepšys, mini peiliukas, ugnies skeltuvas, vata suvilgyta vazaline ugnies uždegimui, drėgmei ir vėju..
  Išparduota
 • Gerber - BEAR GRYLLS - Išlikimo įrankių komplektas
  Jau daugiau kaip 20 metų amerikiečių įmonė GERBER yra medžioklinių, žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje. Puikiai tinka Šratasvydžio megėjams GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti..
  Išparduota
 • Gerber - BEAR GRYLLS - Ultimate Kit išgyvenimo įrankių komplektas
  Tai pirmos pagalbos (išgyvenimo) rinkinys privalomas turėti savo kuprinėse visiems keliautojams. Jis turi viską ko reikia išgyventi net ir pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Jį sudaro: neperšlampamas krepšys, mini multirinkinys, mini prožektorius, vielinis pjūklas, ugnies skeltuvas, vata suvilgyta va..
  Išparduota
 • Žiemos išlikimo rinkinys vairuotojams
  Žiemos išlikimo rinkinys vairuotojams iki pagalbai atvykstant. Į komplektą įeina: - NRC folija - 3 šviesos (kiekviena spindi po 8h) - Švilpukas - Energetinis batonėlis - Rankiniai šildytuvai - Vilnos antklodė - Žibintuvėlis ..
  Išparduota