Palapinės

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Palapinė ''IGLU STANDARD'' - Multitarn
  Trims žmonėms skirta kompaktiška ir lengva palapinė, pagaminta iš vandeniui atsparaus poliesterio. Dėl aukštos kokybės poliuretano palapinė atspari vėjui. Rėmas pagamintas iš dviejų dalių lengvo, bet tvirto stiklo pluošto. Įėjimas su užtrauktuku, taip pat tinklas nuo uodų. Pakuotės dydis: 63x16 cm. ..
  258.38€
 • Palapinė ''IGLU STANDARD'' - Woodland
  Dviems žmonėms skirta kompaktiška ir lengva palapinė, pagaminta iš vandeniui atsparaus poliesterio. Dėl aukštos kokybės poliuretano palapinė atspari vėjui. Rėmas pagamintas iš dviejų dalių lengvo, bet tvirto stiklo pluošto. Įėjimas su užtrauktuku, taip pat tinklas nuo uodų. Pakuotės dydis: 61x11 cm...
  43.31€
 • Palapinė ''IGLU SUPER'' - Woodland
  Dviems žmonėms skirta kompaktiška ir lengva palapinė, pagaminta iš vandeniui atsparaus Oksfordo poliesterio, kurio dėka palapinė papildomai apsaugota nuo fizinės žalos. Rėmas pagamintas iš dviejų dalių lengvo, bet tvirto stiklo pluošto. Įėjimas su užtrauktuku, taip pat tinklas nuo uodų. Pakuotės dyd..
  54.86€
 • Palapinė ''RECOM'' - Multitarn
  Vienam žmogui skirta kompaktiška ir lengva palapinė, pagaminta iš vandeniui atsparaus poliesterio. Dėl aukštos kokybės Oksfordo poliesterio palapinė turi padidintą atsparumą fiziniam poveikiui. Rėmas pagamintas iš trijų dalių lengvo, bet tvirto stiklo pluošto. Įėjimas su užtrauktuku, taip pat tinkla..
  102.11€
 • Palapinė ''RECOM'' - žalia
  Vienam žmogui skirta kompaktiška ir lengva palapinė, pagaminta iš vandeniui atsparaus poliesterio. Dėl aukštos kokybės Oksfordo poliuretano palapinė yra padidinto atsparumo fiziniam poveikiui. Rėmas pagamintas iš trijų dalių lengvo, bet tvirto stiklo pluošto. Įėjimas su užtrauktuku, taip pat tinklas..
  96.86€