Šildytuvai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Išlikimo žvakė VULCAN
  Rankų darbo, pagaminta iš 100% natūralaus bičių vaško. Gali būti naudojama kaip avarinis apšvietimas. Grotelės apsaugo liepsną nuo vėjo ir tuo pačiu metu atspindi šilumą, kuri paspartina šildymo procesą. Visi trys knatai uždegti vienu metu gali palaikyti šilumą iki 5 val., degami atskirai - iki 12 v..
  Išparduota
 • MFH šildytuvas
  Matmenys : 14,5 x 9,5cm ..
  Išparduota
 • MFH universalus šildytuvas
  Labai efektyvus šildytuvas Galima įdėti į kišenę ar pirštinę Veikia 8 valandas Pasiekia 50-69 laipsnius pagal Celsijaus skalę Naudojimo instrukcija: 1. Išimkite šildytuvą iš pakuotės 2. Pakratykite šildymo maišą apie 1 minutę - Bekvapis - Netoksiškas Pakuotėje yra 2 šildytuvai ..
  Išparduota
 • Mil- Tec Anglies šildytuvas
  Matmenys : 114x70x20mm Svoris: 90g ..
  7.61€
 • Mil-Tec Kišeninis šildytuvas
  Saugus ir produktyvus šilumos šaltinis , kuris gali būti naudojamas ekspedicijos metu, medžiojant ar vaikštant Šildytuvas veikia apie 5-8 valandas Labai saugus Geriausias būdas naudoti: - Laikyti jį kišenėje - Įdėti į pirštines ..
  6.56€
 • Mil-Tec medžio anglis
  20 vnt. ..
  Išparduota
 • Mil-Tec PROFESIONALUS KIŠENINIS ŠILDYTUVAS
  Saugus ir produktyvus šilumos šaltinis , kuris gali būti naudojamas ekspedicijos metu, medžiojant ar vaikštant Šildytuvas veikia apie 5-8 valandas Labai saugus Geriausias būdas naudoti: - Laikyti jį kišenėje - Įdėti į pirštines   ..
  11.81€
 • Only Hot Kojų pirštų šildytuvas
  Puikus sprendimas šąlančioms kojoms   Kiekvienoje pakuotėje 2 vnt. kojų pirštų šildytuvų Naudojimo instrukcija: 1. Atidarykite pakuotę ir išimkite šidytuvus 2. Jie įkaista per kelias minutes 3. Nuimkite apsauginį popierių 4. Lipnia puse užklijuokite ant kojinių Negalima dėti ties..
  Išparduota
 • ONLY HOT KŪNO ŠILDYTUVAS
  Rekomenduojamas tiems, kas nori sumažinti raumenų skausmą, kaklo skausmus ar reumatą Naudojamas ant drabužių Naudojimo instrukcija: 1. Atidaryti pakuotę, ištraukti šildytuvą ir klijuoti jį ant savo drabužių, pasirinktoje kūno vietoje Negalima naudoti tiesiogiai ant odos! Šildo 12 vala..
  1.84€
 • ONLY HOT PĖDŲ ŠILDYTUVAS
  Išskirtinė technologija, plonas ir lankstus padas Kiekvienoje pakuotėje yra 2 vnt. pėdų šildytuvų Naudojimo instrukcija: 1. Atidarykite pakuotę ir išimkite šildytuvus 2. Įdėkite į batus Negalima dėti tiesiogiai ant odos! Naudokite tik į batus! Vidutinė temperatūra: 35°C,o maksimal..
  Išparduota
 • ONLY HOT RANKŲ ŠILDYTUVAS
  Patogus, mažas dydis Kiekvienoje pakuotėje yra 2 vnt. rankų šildytuvų Naudojimo instrukcija : 1. Atidarykite pakuotę ir išskleiskite šildytuvus 2. Įkaista per kelias minutes (vidutinė temperatūra 57°C, maksimali temperatūra 69°C) 3. Galima naudoti kišenėse ar pirštinėse 4. Po naudojimo i..
  1.84€