Privatumo politika

Privatumo politika

E-parduotuvėje  ''www.airstrike.lt''   registracijos, užsakymo, komentarų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, gyvenamąją vietą, pašto kodą, el. pašto adresą), kuri būtina el. prekybos sistemos funkcionavimui ir Jūsų užsakymų administravimui. E-parduotuvės registracijos formose NIEKADA neprašoma nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz: slaptažodžių, banko kodų ir pan.). Pateikdami asmeninę informaciją, Jūs  sutinkate ir leidžiate naudoti/ tvarkyti  duomenis,  norint susisiekti su Jumis ar vidinei statistikai tvarkyti. Prisijungiant į e-parduotuvės asmeninę paskirą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje. Jis užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą, bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.

Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tik tuo atveju, jei mums reikėtų su juo susisiekti. Lankytojų el. pašto adresai gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, tik tuo atveju, jei klientai patys užsiregistruoja ir patvirtina pageidavimą gauti reklaminę informaciją.

Dėl lankytojo, kuris grubiai pažeidžia e-parduotuvės naudojimo taisykles, nusižengia įstatymams, gali būti kreipiamasi į teisėsaugos organus ar  interneto tiekėjus, priklausomai nuo pažeidimo sunkumo ir formos.

AIRSTRIKE UAB įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą. Mes neatskleisime jokios informacijos trečiai šaliai be Jūsų sutikimo.

AIRSTRIKE UAB neperteiks ir neplatins kliento informacijos jokiai trečiajai šaliai.

WWW.AIRSTRIKE.LT yra  apsaugota SSL  ir dirba nuo 2010 metų! Mes vertiname savo klientus ir jų privatumą!

Jei iškilo klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos e-Parduotuvėje „www.airstrike.lt “, maloniai prašome susisiekti el. paštu: gediminas@airstrike.lt ar  tel.: +37062154545